Outplacementbureau Alphen aan den Rijn

Vestiging Alphen aan den Rijn:

Europalaan 16

2408 BG Alphen aan den Rijn


088 - 61 61 999

Onze coaches in Alphen aan den Rijn
Outplacementbureau Alphen aan den Rijn

CareerAdvisor: Outplacement Alphen aan den Rijn

Wij zijn opgericht in 2008 vanuit de gedachte ‘er samen werk van te maken’. Die missie wordt tot op de dag van vandaag nagestreefd. Dit doen wij aan de hand van outplacementtrajecten.

Met een mooi team helpen wij dagelijks vanuit onze verschillende vestigingen werkzoekenden aan passend werk. Dat dit in 90% van de gevallen ook daadwerkelijk lukt, heeft alles te maken met de regionale focus die CareerAdvisor nastreeft.

Onze loopbaanexperts werken exclusief voor werkzoekenden in de regio, spreken de regionale taal en kennen de arbeidsmarkt daar als hun broekzak. Dát is de kracht van CareerAdvisor.

Waar wij voor staan:

Flexibiliteit: CareerAdvisor is dusdanig ingericht dat wij flexibel in kunnen spelen op de wensen en behoeften van onze klanten. Want een tevreden klant is onze drijfveer.

Zo heeft CareerAdvisor de beschikking over een gevarieerde poule aan coaches. Waardoor de klant kan kiezen voor de coach die het beste bij hem of haar past.

Verder heeft CareerAdvisor de mensen in huis die desgewenst op individueel niveau of in groepsverband diverse trainingen kunnen geven. Daarnaast hanteren wij zowel in de looptijd als in de af te nemen modules een grote mate van keuzevrijheid. Zodat wij per klant maatwerk kunnen leveren.

Moderne middelen: CareerAdvisor maakt bij de begeleiding van haar klanten gebruik van moderne middelen. Zo wordt onder andere gebruik gemaakt van het online loopbaanplatform LDC, het innovatieve vacatureplatform TRJCT en bieden wij de optie van online coaching via Teams.

Tevens laten wij onze klanten zien hoe zij moderne middelen in kunnen zetten bij hun zoektocht naar nieuw werk, zoals bijvoorbeeld de toepassing van social media.

Regionale focus: CareerAdvisor kent een landelijke dekking, maar onze focus houden wij regionaal. Dit komt tot uitdrukking doordat wij werken met coaches die uit de regio afkomstig zijn, bekend zijn in het gebied en daar een netwerk hebben. Op die manier is er altijd een coach bij jouw in de buurt!

Tevreden klanten: Zoals reeds eerder benoemd, is de tevredenheid van onze klanten onze drijfveer. Dat klanten tevreden zijn over onze diensten blijkt wel uit onze Cedeo erkenning. Klanten beschrijven ons hierin als klantgericht, inspirerend, betrokken, flexibel en persoonlijk.

Onze coaches bij ons outplacementbureau in Alphen aan den Rijn

ICF- & CTI-gecertificeerd
Gespecialiseerd in 
  • Careercoaching 
  • Jobhunting 
  • Outplacement
  • Loopbaancoaching
  • Training persoonlijk leiderschap

Carolien

Met veel energie, enthousiasme en professionaliteit begeleidt Carolien u tijdens een outplacement traject. Carolien is gedreven, oprecht geïnteresseerd en houdt focus op u en uw wensen. Carolien gelooft in de kracht van mensen en is goed in staat om deze aandacht te geven en van daaruit te gaan handelen. Carolien is breed ontwikkeld, betrokken en heeft veelzijdige ervaring in het bedrijfsleven. In haar werk als coach is zij breed ontwikkeld, ze werkt veel met diverse doelgroepen en mensen met uiteenlopende kwaliteiten.

Carolien is afgestudeerd aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam, richting bedrijfseconomie. Om haar coaching vaardigheden verder te ontwikkelen heeft zij diverse opleidingen gevolgd, ze is een professioneel gecertificeerde coach met ruime ervaring. Ze helpt mensen bij (her)ontdekken van eigen talent en ondersteunt bij het maken van een keuze of het daadwerkelijk zetten van een vervolgstap.

Meer over Carolien
NOBTRA-gecertificeerd
Gespecialiseerd in 
  • Outplacement
  • Sollicitatietrainingen
  • Personal Branding
  • Lifecoaching
  • Systemisch werk
  • Gedragstesten (DISC) ( MBTI )
  • Drijfveren onderzoek
  • Begeleiding naar Zelfstandig Ondernemerschap

Roel

Ik ben een professioneel gecertificeerd coach en ondernemer met diverse expertises met ruim 30 jaar ervaring in uiteenlopende functies binnen het bedrijfsleven. Zo ben ik naast Outplacementcoach ook HBO opgeleid als Lifecoach en Systemisch coach. Heel handig voor jou als je op meerdere levensgebieden ondersteuning zoekt bij het verwerken van alles wat jou belemmert in je zoektocht naar een nieuwe maar vooral passende baan.

Als start van jouw begeleidingstraject maak ik samen met jou de verdieping naar wie je echt bent en waar je toekomstig wel niet allemaal aan zou kunnen gaan bijdragen op werkgebied. Daarnaast doen we onderzoek naar jouw volledige potentieel aan mogelijkheden. Zo kom je er achter wat betekenis geeft aan jouw leven, hoe jij je zelfvertrouwen kan vergroten en wat jouw missie is in het leven.

Daarnaast heb ik ook ervaring op het gebied van overspannenheid – Burnout. Zo weet ik als geen ander hoe het is om vast te lopen en wat ervoor nodig is om weer in beweging te komen. Want door het lef te hebben om stil te staan bij alle levenslessen die jij hebt gehad en er achter te komen dat deze lessen niet voor niets zijn langsgekomen, word je een rijker mens.

Het kan zijn dat je nooit voor jezelf hebt leren kiezen maar dat jij je wel gemakkelijk hebt laten kiezen. Ik help je graag bij het zoeken van een nieuwe koers en geef je inzichten in zowel je sterke kanten als je ontwikkelpunten. Hierdoor zal je vermogen om keuzes te maken die goed zijn voor jou alleen maar toenemen.

Meer over Roel
-
Gespecialiseerd in 
  • Outplacement
  • Re-integratie / 2e spoor 
  • Sollicitatietrainingen 
  • Personal Branding 

Ayça

Mijn naam is Ayça, ik ben geboren en getogen in Rotterdam. Afgelopen 10 jaar ben ik vooral actief geweest binnen de arbeidsbemiddeling. Hierna heb ik mij enige tijd ingezet in een van de arbeidsparticipatie projecten van Vluchtelingenwerk. Het doet mij goed om mensen te helpen. Ik help graag mensen o.a. inzichten te krijgen.

Mijn missie is om mensen te helpen hun bewustzijn te vergroten, zodat ze goede keuzes maken voor zichzelf, een ander en binnen de huidige arbeidsmarkt. Niet alleen voor nu, maar ook voor de langere termijn. Daarnaast spreek ik de Turkse taal vloeiend waardoor ik ook de Nederlandse Turken kan begeleiden die de Nederlandse taal niet goed beheersen. Als oplossingsgerichte coach wil ik zoveel mogelijk de klant naar oplossingen en antwoorden laten zoeken. Dit doe ik o.a. door het spiegelen en iemand zelf de verantwoordelijkheid te laten nemen.

 

Meer over Ayça
Noloc-Gecertificeerd
Gespecialiseerd in 
  • Loopbaancoaching
  • 2e spoor / reintegratie
  • Careercoaching 
  • Jobhunting 
  • Outplacement

Saadia

Ik ben ervan overtuigd dat werk je enorm kan verrijken en kan bijdragen aan je persoonlijk geluk, als het maar bij je past. Is dat niet zo dan kan je juist het tegenovergestelde ervaren. Ik help jou te ontdekken waar je blij van wordt, wat je sterke kanten zijn en in welke situatie die het beste tot hun recht komen.

Als persoon ben ik integer, betrokken, leergierig en nieuwsgierig. Vooral naar mensen en hun denken en doen.

Ik heb mijn bachelor HRM psychologie en coaching afgerond en in de opleiding gedragsbegeleiding en beïnvloeding heb ik mijn kennis op het gebied van mensen en gedrag verder ontwikkeld.

Meer over Saadia
Nobco-gecertificeerd
Gespecialiseerd in
  • Outplacement
  • Loopbaancoaching
  • Persoonlijke leiderschap
  • Coaching

Marieke

Het maken van keuzes in je carrière vraagt om een heldere blik op jezelf: jouw kwaliteiten, energiegevers/vreters en de doelen die je voor ogen hebt. Soms heb je die heel helder in zicht – en soms is dat beeld wat vertroebelt. Ik help je graag dat inzicht (weer) verder te ontwikkelen. Vaak is dat door een stap terug te nemen en samen vanuit een nieuw licht naar jou en jouw keuzes te kijken. Ik stel vragen die jou aanzetten tot verdiepende zelfreflectie, waardoor een nieuwe, frisse blik op jezelf en de toekomst ontstaat. Met die blik gaan we aan de slag en ontdekken we in welke richting jij je stappen zet. Dat is een proces waar jij leidend in bent, en ik je met persoonlijke aandacht begeleid en spiegel: ik luister continue naar jouw behoeften en speel daar met mijn aanpak en handreikingen op in.

Eerdere cliënten beschreven mij als betrouwbaar, doortastend en vriendelijk - en daar herken ik mezelf zeker in. Ik creëer graag een veilige, ontspannen sfeer en kom snel tot de kern. Daarnaast maak ik graag gebruik van visuele methoden en technieken, zodat we samen zien wat er speelt. Mijn Rotterdamse ‘niet lullen maar poetsen’ mentaliteit zorgt ervoor dat ik je, zodra jij daar aan toe bent, inspireer om passende acties te ondernemen. Mijn missie is immers geslaagd als jij (weer) werk doet dat bijdraagt aan jouw geluk!

Meer over Marieke
-
Gespecialiseerd in 
  • Outplacement
  • Re-integratie / 2e spoor 
  • Sollicitatietrainingen 
  • Personal Branding 

Uasima

Mijn naam is Uasima, ik ben een ervaren NOBCO gecertificeerde (loopbaan)coach die mijn cliënten op een creatieve en empathische manier helpt om obstakels te overwinnen en werkgeluk te (her)vinden. Mijn aanpak is niet alleen professioneel, maar ook persoonlijk: ik weet uit eigen ervaring hoe het voelt om vast te lopen in je werk en hoe groot de impact van een burn-out kan zijn. Juist die ervaring heeft mij gemotiveerd om anderen te begeleiden bij het maken van bewuste loopbaankeuzes die écht bij hen passen. Samen ontdekken we het potentieel van mijn cliënten en werken we toe naar een vervullende loopbaan. Mijn benadering combineert empathie, inzicht en praktische strategieën om hen te helpen bij het navigeren door (loopbaan)uitdagingen en doelgerichte beslissingen te nemen.

Ik heb gedegen kennis van de relevante wet- en regelgeving en ken de mogelijkheden op de arbeidsmarkt. Met mijn ervaring begeleid ik kandidaten naar nieuwe uitdagingen door middel van sollicitatieadvies, het opstellen van een sterk CV en LinkedIn-profiel. Daarnaast help ik cliënten bij thema’s zoals burn-out, werkdruk, perfectionisme, zelfvertrouwen en communicatievaardigheden.

Meer over Uasima
-
Gespecialiseerd in 
  • Outplacement
  • Re-integratie / 2e spoor 
  • Sollicitatietrainingen 
  • Personal Branding 

Nienke

Ik begeleid jou als professional om keuzes te maken voor je loopbaan. Wanneer je het gevoel hebt vast te zitten in je loopbaan, of wanneer je een nieuwe carrière wilt. Wanneer je hier zelf een keuze in maakt, kun je je verder ontwikkelen, past je baan beter bij je privéleven en ervaar je meer werkplezier.

Als loopbaancoach begeleid ik je naar inzichten en antwoorden op jouw loopbaanvraag. Je wilt een belangrijke beslissing maken voor je loopbaan, bent toe aan nieuwe uitdagingen of je loopt op je werk tegen problemen aan. Als loopbaancoach help ik je graag om tot inzichten te komen en stappen te zetten. Jij kunt je eigen doel formuleren en je hebt zelf de oplossingen; je kunt er alleen nog niet bij.

Als loopbaancoach kan ik dit proces vergemakkelijken en versnellen. Ik geef je bruikbare inzichten en handvatten om dichterbij jouw doel te komen. Hiervoor gebruik ik verschillende methoden zoals systemisch werken, Talent Managementanalyse en Transactionele analyse. Mijn coachsessies werken door in jouw dagelijkse leven en zijn daardoor effectief. Ze zijn gericht op meer inzicht in jezelf krijgen, dat maakt je leven lichter en gemakkelijker. Inzicht in jezelf maakt je een stabieler, krachtiger mens en een betere professional. Neem contact op voor een gratis intakegesprek.

Meer over Nienke

Samen met ons vrijblijvend kijken naar de mogelijkheden?

Vraag een intake aan